Wirtualna pamiątka z Łagiewnik

Na zakończenie pielgrzymki jej uczestnicy stanęli w łagiewnickiej bazylice Bożego Miłosierdzia do wspólnego zdjęcia.

W tej samej wirtualnej prezentacji można zobaczyć film podsumowujący tegoroczne pielgrzymowanie i jego szczególnym charakterze, o którym mówią: biskup Roman Pindel, biskup Piotr Greger i ks. Mikołaj Szczygieł, główny przewodnik pielgrzymki.

Po naciśnięciu odpowiednich przycisków do obejrzenia jest też fotogaleria z tej pielgrzymki, a także z ubiegłorocznej.

Przypominamy też nagranie dokonanego rok temu przez biskupa Romana Pindla zawierzenia diecezji bielsko-żywieckiej Bożemu Miłosierdziu i relację z pielgrzymowania.

Zobacz zgromadzonych wraz z biskupami i kapłanami w bazylice Bożego Miłosierdzia:

Wirtualna pamiątka, wraz z galerią zdjęć, filmem i hymnem dostępna jest w trybie pełnoekranowym pod adresem: spacer.katolik.bielsko.pl - również na urządzeniach mobilnych.

 

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Rozważanie