Bartłomiej Pindel i Jakub Polakowski

Pielgrzymi ze sztabu obsługi technicznej.

Po ra pierwszy idziemy w pieszej pielgrzymce do Łagiewnik i zdecydowaliśmy się, żeby od razu włączyć się w to pielgrzymowanie aktywniej. Jesteśmy technicznymi - bagażowymi, odpowiedzialnymi za pakowanie na ciężarówki bagaży grupy św. Faustyny.

Dlaczeg zdecydowaliśmy się w ten sposób spędzić ten długo majowy weekend? Chceiliśmy go spędzić jakos lepiej niż siedząc w domu pzed komputerem czy nad książkami. Tu spędzimy czas aktywnie, a jednocześnie - mamy nadzieję - wzrastając w wierze.

Oczywiście niesiemy swoje intencje. Kaliber dość mocny - zachowamy dla siebie i Pana Boga co to takiego - i wierzymy, że On nas wysłucha.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.