Młodzi z Trójwsi i Nidka

Nie znaliśmy się wcześniej - zaprzyjaźniliśmy się tutaj, na pielgrzymce.

Ania Jałowiczor, Agnieszka Polok i Kasia Niewiadomska z Trójwsi: - Nie znaliśmy się wcześniej - razem idziemy w grupie bł. Michała Sopoćki i tu się poznaliśmy. Idzie się nam bardzo dobrze i jest dużo łatwiej niż na pielgrzymce do Częstochowy. Nie przeszkadza nam, że trzeba trochę pochodzić po górach - my na co dzień mieszkamy w górach i nie jest to dla nas coś niezwykłego. Dla osób, które mieszkają na bardziej równym terenie, może być trudniej.

Do pielgrzymowania zachęciły nas koleżanki. To super przygoda z Bogiem. I tak, jak poprzednim razem czekamy na tańce belgijskie na boisku w Wysokiej!

Sebastian Mazur i Irek Kolasa z Nidka: - Bardzo się nam podoba. Jest wesoło, ale też dużo się modlimy, bo to też potrzebne przecież. Można poznać wielu nowych ludzi, którzy myślą podobnie, potrafią się dobrze bawić i modlić. Zachęcamy wszystkich, którzy nigdy na pielgrzymce nie szli, żeby się koniecznie wybrali.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.