Faustinum Forte - gdy opadasz z sił!

Każdy z tegorocznych pielgrzymów zmierzających pieszo z Hałcnowa do Łagiewnik, dostanie na trasie wędrówki specyfik na wszystkie problemy!

Jak co roku organizatorzy pielgrzymki przygotowali dla wszystkich wędrowców prezent, który ma im dodać sił na czas pielgrzymki, ale i cały kolejny rok.

– W czasie pierwszej pielgrzymki otrzymali kartki z cytatem z "Dzienniczka" s. Faustyny, przed rokiem – obrazem z diecezjalną modlitwą zawierzenia Bożemu Miłosierdziu – mówi Irena Papla, szefowa biura pielgrzymki. – W tym roku pielgrzymi dostaną Faustinum Forte – zestaw ratunkowy przypominający słynną Miserykordynę.

 

 

Misternie przygotowane opakowanie zawiera najlepszy zestaw ratunkowy   Misternie przygotowane opakowanie zawiera najlepszy zestaw ratunkowy
Urszula Rogólska /Foto Gość
Opakowanie Faustinum Forte otrzyma każdy pieszy pielgrzym zdążajacy do Łagiewnik z Hałcnowa   Opakowanie Faustinum Forte otrzyma każdy pieszy pielgrzym zdążajacy do Łagiewnik z Hałcnowa
Urszula Rogólska /Foto Gość
Wyjątkowe pudełko od razu zachęca do skorzystania z jego dobroczynnego działania. Umieszczony na nim napis informuje: "Lekarstwo na wszelkie choroby, smutki i troski. Opakowanie zawiera 59 drażetek. Lek wydawany bez recepty. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią ulotki. Termin ważności - lek działa do końca świata".

FF w rękach Faustyny - zaraz zostanie użyte   FF w rękach Faustyny - zaraz zostanie użyte
Urszula Rogólska /Foto Gość
Wnętrze pudełka kryje pomoc w postaci różańca, na którym można odmawiać Koronkę do Bożego Miłosierdzia, obrazek Jezusa Miłosiernego, myśl z „Dzienniczka” św. Faustyny i specjalną ulotkę "farmaceutyczną", która nie tylko informuje jak należy odmawiać Koronkę, ale i o tym, w jakim celu stosuje się FF ("w celu przemiany oraz udoskonalenia swojego życia") i o działaniach niepożądanych ("Brak jakichkolwiek działań niepożądanych. Można łączyć z innymi modlitwami. Stosowanie Faustinum Forte w połączeniu z sakramentami świętymi sprzyja lepszemu działaniu.

Ulotka zawiera też informacje o tym, jak przechowywać FF - w miejscu widocznym i dostępnym dla wszystkich.

Organizatorzy przygotowali około 2 tys. opakowań leku, który

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.