Pątniczki z Rzyk

Barbara Rajda, Justyna Rajda, Barbara Smaza i Andżelika Sordyl pielgrzymują razem po raz pierwszy.

Barbara Rajda: - Z pielgrzymką idę po raz pierwszy w życiu. Najważniejsza intencja, jaka niosę do Bożego Miłosierdzia, to moja rodzina i prośba o zdrowie dla męża. Choć pierwszy raz, idzie mi się dobrze. Jest trochę pęcherzy na stopach, ale to nic! Cel - sanktuarium Bożego Miłosierdzia dodaje sił. Tak samo jak fakt, że z Nim był tak mocno związany nasz święty Papież Jan Paweł II.

Barbara Smaza: - Też idę po raz pierwszy, a to moje pielgrzymowanie chcę ofiarować w intencji zdrowia mojej rodziny. Na pielgrzymce są różne chwile - ale zdecydowanie radość wygrywa z trudnościami i jakimiś różnymi dolegliwościami. Kiedy śpiewamy, to człowiek zapomina o tym, że go boli, a przypomina sobie o intencjach i to wszystko, co przeszkadza, znika. Wszędzie spotyka nas tyle ludzkiej życzliwości, dobroci, człowiek się tym naładuje chyba na cały rok.

Adżelika Sordyl: - Idę dla mojej siostry, żeby zdała maturę. Wierzę, że Boże Miłosierdzie będzie z nią w tych niełatwych dniach.

Justyna Rajda: - Są takie sprawy, które niesie się w sercu, a o których wie tylko Pan Bóg - wielkie Miłosierdzie. A jeśli serce jest spokojne i radosne, to znaczy, że tam już mieszka Miłosierny Bóg.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.