Przedłużamy termin konkursu - do 23 czerwca

Odnajdź siebie na zdjęciu ze Święta Życia w naszych galeriach zdjęć, przyślij zdjęcie potwierdzające swój udział i wygraj „Gościowe” upominki!

Dziękujemy za wszystkie nadesłane dotychczas zgłoszenia udziału w konkursie, który ogłosiliśmy w związku z oświęcimskim Świętem Życia. Każdy, kto odnajdzie siebie na zdjęciu zamieszczonym w naszych galeriach i relacjach ze święta, ma szansę na wygranie „Gościowych” upominków.

Zakończenie konkursu zapowiedzieliśmy na godz. 11.00, 20 czerwca. Odpowiadając na prośby naszych czytelników, którzy potrzebują więcej czasu na przejrzenie wszystkich galerii zdjęć, by się odnaleźć, przedłużamy czas konkursu do północy w niedzielę - 23 czerwca. Mamy także wciąż nagrody, które chcemy wysłać uczestnikom Święta Życia.

Prosimy jednak o uważne zapoznanie się z regulaminem konkursu! Nagrody wyślemy osobom, które odnajdą siebie na naszych zdjęciach, a równocześnie przyślą nam swoje zdjęcie, potwierdzające fakt udziału w Święcie Życia. Szczegóły konkursu - TUTAJ.

Zapraszamy!

 

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie... Pobieranie...