Pani Beata naszą pierwszą laureatką!

Pani Beata Bruchal-Kiszka z parafii św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej Komorowicach jako pierwsza odnalazła się na zdjęciu w naszej galerii z Marszu dla Życia i Rodziny w Oświęcimiu!

- Właściwie to nie ja siebie odnalazłam, a mąż! - śmieje się pani Beata.

Dziś rano pan Adam Kiszka jak zwykle wszedł z telefonu komórkowego po porcję wiadomości na internetową stronę portalu Wiara.pl, a stąd już była prosta droga do internetowego serwisu „Gościa” i oczywiście bielsko-żywieckiego GN, a w nim - naszych relacji i galerii zdjęć z wczorajszego Święta Życia w Oświęcimiu.

Na naszej specjalnej podstronie na temat wczorajszego świętowania, ogłosiliśmy konkurs - zachęcamy wszystkich uczestników marszu do odnajdywania siebie na zdjęciach. Na pierwszych 25 osób czekają nasze „Gościowe” upominki!

Wiadomość od państwa Kiszków przyszła dziś jako pierwsza odpowiedź na nasz konkurs - tuż po 11.00.

- Oczywiście, mąż odnalazł mnie w tej galerii dużo wcześniej, ale robiliśmy szybką akcję ze zrobieniem zdjęcia, które - zgodnie z regulaminem konkursu - miało udowodnić, że ja to ja! W bluzce, którą miałam na sobie wczoraj, wyszliśmy przed dom i szybko powstało moje zdjęcie na konkurs - opowiada pani Beata.

Pani Beata naszą pierwszą laureatką!   Na tym zdjęciu mąż pani Beaty Kiszki odnalazł swoją żonę i postanowił zgłosić ją do naszego konkursu: pani Beata stoi z butelką wody w dłoniach Urszula Rogólska /GN Państwo Kiszkowie odnaleźli się w naszej galerii „Odnajdź siebie na Marszu - cz. 1” na zdjęciu numer 22.

Beata i Adam Kiszkowie są zaangażowani w Domowy Kościół. Mieszkają w parafii św. Jana Chrzciciela w Bielsku-Białej Komorowicach. Mają dwójkę dorosłych dzieci, ale wczoraj byli we dwoje. Rok temu także uczestniczyli w oświęcimskim Marszu dla Życia i Rodziny.

- Pojechaliśmy do Oświęcimia także w tym roku, żeby być na diecezjalnym dziękczynieniu za beatyfikację bł. Matki Małgorzaty i razem z innymi rodzinami wziąć udział w Marszu dla Życia i Rodziny - mówi pani Beata. - Nie ukrywam, że osobiście bardzo chciałam być też na koncercie „Arki Noego”. Kiedy dzieci były małe, uwielbialiśmy razem słuchać ich piosenek. I wczoraj z największą przyjemnością je sobie znowu przypomniałam i poskakałam pod sceną!

O szczegółach naszego konkursu piszemy TUTAJ.

W powyższej informacji zamieściliśmy także wykaz naszych galerii zdjęć z wczorajszego Święta Życia.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie... Pobieranie...