6+2 = nagroda!

Rodzina Nałódków z Andrychowa - mama, tata i szóstka dzieci - została jednym z laureatów konkursu fotograficznego "Twoja Rodzinka".

Tata Witek i mama Angelika przyjechali z Andrychowa na Święto Rodziny do Oświęcimia ze wszystkimi swoimi pociechami, a jest ich (na razie) sześcioro: 16-letnia Iza, 12-letnia Martynka, 10-letni Kuba, 6-letnia Miriam i maluchy na rękach rodziców - dwuletni Jeremiasz i ośmiomiesięczny Jonatan.

Nałódkowie zostali laureatami głównej nagrody w konkursie fotograficznym, ogłoszonym przez organizatorów Święta Rodziny. Na nadesłanym zdjęciu przestawili swoją rodzinkę w komplecie i w takim też składzie odebrali nagrodę ufundowaną przez Nadwiślańską Agencję Turystyczną.

6+2 = nagroda!   Rodzina 6+2 z Andrychowa odebrała główną nagrodę w rodzinnym konkursie fotograficznym Urszula Rogólska /GN - Jesteśmy tutaj, bo chcemy pokazać światu, że rodzina jest ważna; że można żyć i być bardzo szczęśliwym w rodzinie z większą gromadką dzieci - mówią Nałódkowie, na co dzień związani z andrychowską wspólnotą Neokatechumenatu. - Chcemy pokazać, że pomimo kłopotów i trudności, które przychodzą codziennie, nie giniemy; że Pan Bóg daje nam życie i codziennie troszczy się o nasze potrzeby. Pieniądz nie jest najważniejszy w tym wszystkim - to, że jesteśmy tutaj razem jest może świadectwem dla innych, że można żyć inaczej...

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie... Pobieranie...