Pójdziemy tą trasą...

Uczestnicy tegorocznego przemarszu pójdą inną drogą niż przed rokiem. Cała kolumna uformuje się bezpośrednio po zakończeniu liturgii w ogrodach klasztoru sióstr serafitek.

- Miejsce, gdzie zgromadzimy się na Eucharystii i punkt docelowy czyli stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oddziela niewielka odległość. Chcemy jednak zamanifestować jak najszerzej nasze poparcie dla życia i dlatego przygotowana została dłuższa trasa, tym razem głównie w obrębie Starego Miasta - mówi Dorota Kinalczyk.

Uczestnicy Marszu przejdą następującymi ulicami Oświęcimia: Dąbrowskiego, Nojego, Pilata, Zaborska, Sienkiewicza, Plac Kościuszki, Dąbrowskiego, Legionów.

Kolorowo i radośnie!

- Zabierzmy ze sobą na Marsz flagi narodowe, balony, może zrobione własnoręcznie transparenty za życiem. Niech będzie kolorowo i radośnie - zachęcają organizatorzy.

Pójdziemy tą trasą...   Podczas formowania Marszu będą rozdawane ulotki przygotowane przez Centrum Życia i Rodziny w Warszawie. Każda ulotka posiada kupon. Jeśli ktoś będzie chciał otrzymać książkę Jacka Pulikowskiego o małżeństwie i rodzinie oraz pamiątkowy imienny certyfikat uczestnictwa w Marszu dla Życia i Rodziny, to wypełnione kupony będzie można wysłać osobiście lub złożyć do specjalnie oznakowanej skrzynki umieszczonej w okolicach sceny na stadionie.

W specjalnie oznaczonych miejscach będzie można złożyć podpis pod Obywatelskim Projektem Ustawy o ochronie i opiece nad rodziną.

O wszystkich szczegółach na bieżąco informuje strona internetowa Marszu dla Życia i Rodziny: www.marszoswiecim.pl.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie... Pobieranie...