Nawet w najtrudniejszych czasach...

Jestem pod wrażeniem tego, ile w życiu poświęciła dla innych - starszych, chorych, dzieci - całe swoje życie i zdrowie.

Od dziesięciu lat mieszkam w Hałcnowie, ale siostra Małgorzata Szewczyk jest mi bardzo bliska dopiero od jakichś 4-5 lat, to znaczy od kiedy moje dzieci zaczęły chodzić na spotkania wspólnoty Dzieci Maryi, którą w naszej parafii prowadziła wtedy s. Leonia Majchrzak. I to dla mnie powód do wielkiej radości.

Jestem pod wrażeniem tego, ile Matka Małgorzata w życiu poświęciła dla innych - starszych, chorych, dzieci - całe swoje życie i zdrowie. Podkreślanie, pokazywanie i popularyzowanie tego dzieła, to coś bardzo ważnego i potrzebnego w obecnych czasach.

Mój mąż dziś został w domu i opiekuje się dziećmi, a ja postanowiłam przyjechać tutaj na tę wielką uroczystość z pozostałymi pielgrzymami. Bardzo chciałam tu dziś być z siostrami, podziękować Panu Bogu i Kościołowi, że pokazuje nam wszystkim, a zwłaszcza Polakom, że można żyć dla innych w - nawet - najtrudniejszych czasach.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.