"Hałcnów dziękuje Ci!"

Duch Święty nas "przymusił", żeby tu dziś być!

Kiedy tylko dowiedzieliśmy się o wyjeździe na beatyfikację, byliśmy zdecydowani od razu. Razem z naszą wspólnotą oazową z Hałcnowa jest też parafialna schola Verba Dei.

Łatwo nas dostrzec w Łagiewnikach - mamy ze sobą wielki transparent, który przygotowała nasza kochana pani Jolanta Nikiel. Pomaga nam swoimi artystycznymi talentami przy przedstawieniach, które wystawiamy, a dziś pomogła nam w ten sposób podziękować Matce Małgorzacie. Na transparencie jest wielki napis: „Hałcnów dziękuje Ci!” I słowa bł. Matki Małgorzaty: „Nie żałujcie poświęcenia”.

Chcieliśmy w ten sposób podziękować błogosławionej Matce Małgorzacie i wszystkim siostrom za to, co dla nas robią.

O! I jeszcze za to, że pozwoliły nam stworzyć boisko do siatkówki na ich łące!

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.