Łagiewniki 2013 - pielgrzymka zaufania

Już 30 kwietnia pożegnamy wyruszających z Hałcnowa do sanktuarium Bożego Miłosierdzia uczestników I Pieszej Pielgrzymki Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Łagiewnik.

- Nie każdy mógł zostać pielgrzymem…

IP - Zdajemy sobie sprawę, że trasa jest dość wymagająca, bo prowadzi przez spore wzniesienia. Każdy natomiast może dołączyć do grupy duchowych uczestników tej pielgrzymki. Zapraszamy zwłaszcza chorych i cierpiących, by utworzyli czwartą grupę – pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia – która pójdzie z nami duchowo.

Na drogę pobłogosławi nas w Hałcnowie biskup Piotr Greger. W drodze, pod koniec pielgrzymki czyli 3 maja nawiedzimy sanktuarium bł. Jana Pawła II. Tam będzie adoracja jego relikwii, spotkanie z opiekunami tego sanktuarium.

U celu, w Łagiewnikach, 3 maja o 14.00 spotkamy się z biskupem Rakoczym i tymi wiernymi z naszej diecezji, którzy przyjadą, by wraz z nami pokłonić się św. Faustynie i modlić się w bazylice o 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia, a potem podczas Eucharystii. Tam chcemy zawierzyć wszystkie nasze intencje, również te, które powierzą nam inni za pośrednictwem internetu czy esemesów. Tam będziemy też ofiarowywać nasze modlitwy za tych, którzy modlili się za nas przed i w trakcie pielgrzymki.

« 1 2 3 4 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.