Nowy numer 25/2018 Archiwum

2. Beskidzka Droga Wojownika - 16-20 lipca

Franciszkanie z Rychwałdu i Fundacja Rodzina w Służbie Człowieka już dziś informują, że od 16 do 20 lipca planują drugą Beskidzką Drogę Wojownika - górską wyprawę ojców i synów.

- Trwają prace nad ustaleniem trasy, ale już kompletujemy drużynę - mówi o. Paweł Kijko OFM Conv, który przed rokiem wędrował z ojcami i synami. - Najpiękniejsze męskie relacje rodzą się na polu bitwy, gdzie musisz ufać temu, kogo masz za plecami i sam zdobyć zaufanie tego, kogo masz przed sobą. Ojcze i synu, zapraszamy cię na Drogę Wojowników, gdzie największym przeciwnikiem do pokonania będziesz ty sam dla siebie. Pięć dni na górskich drogach, gdzie dowiecie się o sobie więcej niż przez cały rok bycia obok w domu. Pięć dni na odkrycie siebie nawzajem. pięć dni, by zostać braćmi broni.

Wyprawa przeznaczona jest dla ojców i synów (od lat 14) i ma służyć odkryciu i pogłębieniu relacji ojca z synem; odkryciu, co znaczy być synem i ojcem; dzieleniem się doświadczeniem życia i wiarą.  

Noclegi w schroniskach lub/i na polach namiotowych. Żywienie - we własnym zakresie( - Ale nie damy nikomu zginąć z głodu - uśmiecha się o. Kijko). Koszt wyprawy to ok. 200 zł/osoba (przejazd, opłata za miejsca na polach namiotowych, ubezpieczenie od NNW).

Informacje i zapisy - tel. 33 862 21 49;  511 380 403.
 
« 1 »

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma