• Piotros
  08.02.2018 19:42
  NA początku chciałem zapytać - księże gdzie koloratka? Wstydzi się jej ksiądz? Skoro ma takie ksiądz zdanie o tego typu pikietach i "odnosi wrażenie" ksiądz, że mogą stresować dzieci. Cóż zapewniam księdza, żę jako organizator setek takich pikiet nie spotkałem się z pokrzywdzonym dzieckiem. No ale mam jeszcze pytanie. Jak to jest pokazywać krucyfiks dzieciom? Może ksiądz jednak nie bezie pokazywał człowieka przybitego do krzyża, a wcześniej umęczonego. Przecież to takie stresujące dla dziec! :o No i co ksiądz sądzi o Matce Bożej, która w Fatimie zabrała DZIECI, powtórzę jeszcze raz, DZIECI i pokazała im piekło! Tam to musiało być stresu! Jak ksiądz ma uderzać w ludzi, którzy coś regularnie robią, to może lepiej niech ksiądz nie pisze i nie podcina skrzydeł ekipie, która przynajmniej stara się coś zdziałać. Pozdrawiam wszystkich walczących!
  doceń 10
 • Piotros
  08.02.2018 19:48
  PS. Pani Pępek sama w siebie uderza swoim brakiem logiki. Ludzie tam stojący pokazali tylko jej niekonsekwencje. Ktoś jej przez ten cały czas dawał uczestniczyć w wielu wydarzeniach związanych z kościołem i tym sposobem gorszył i wprowadzał w błąd wierzących braci i siostry. I na pewno nie byli to CI młodzi dzielni ludzie!
  doceń 11
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Kto jest hipokrytą?

Jacek Pędziwiatr DODANE 08.02.2018 AKTUALIZACJA 09.02.2018

Kto jest hipokrytą?

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma