Z Malca, Witkowic i Nidka przez Wieprz, Tomice i Babice do Wysokiej szli pielgrzymi łagiewniccy drugiego dnia swojej wędrówki. Zdjęcia: Urszula Rogólska /GN
GOSC.PL DODANE 01.05.2014 AKTUALIZACJA 03.05.2014
Ks. Łukasz Piper Ewangelia z komentarzem
Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli… Mt 6,1
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.