Pielgrzymowałeś? Wygraj nagrodę!

Dla uczestników tegorocznej pielgrzymki do Łagiewnik przygotowaliśmy niespodziankę: specjalny konkurs internetowy, który pojawi się na naszej stronie już dziś wieczorem.

Redakcja "Gościa Niedzielnego" towarzyszyła pielgrzymom w tegorocznej wędrówce, którą niektórzy rozpoczęli już 29 kwietnia w Cieszynie, a wszyscy - 30 kwietnia w Hałcnowie.

Byliśmy z pielgrzymami do ostatnich metrów drogi, a także w kulminacyjnym momencie podsumowania: podczas Eucharystii w bazylice w Łagiewnikach, gdy bp Roman Pindel w ich obecności dokonał zawierzenia diecezji bielsko-żywieckiej Bożemu Miłosierdziu.

Liczne relacje, które zamieszczone zostały w specjalnym serwisie informacyjnym, wraz z galeriami zdjęć, będą inspirowały, by wracać do tamtych chwil i przeżyć jeszcze wiele razy.

Pielgrzymowałeś? Zajrzyj na stronę "Gościa"!

Dlatego też już dziś wieczorem zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i serwisu pielgrzymkowego. O 19.30 pojawi się tu konkurs, adresowany do uczestników pielgrzymki.

Za udział w konkursie będzie można wygrać zestaw nagród w postaci koszulki z logo "Gościa Niedzielnego" oraz książki o charakterze albumowym.

Przypominamy! Szczegóły konkursu pojawią się na naszej stronie internetowej o 19.30, a nagrody przewidziane są dla autorów pierwszych odpowiedzi, więc warto być czujnym!

 

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.