Chcemy dalej iść do Miłosierdzia Bożego

Zakończenie czterodniowej wędrówki napełniło serca autentyczną radością ze spotkania z apostołką Bożego Miłosierdzia św. Faustyną. Chwila osobistej modlitwy przed wizerunkiem Pana Jezusa Miłosiernego była ukoronowaniem drogi. Ale wcale jej nie zakończyła.

Już w Łagiewnikach padały pytania o kolejną pielgrzymkę. Pytali ci, którzy widząc zmęczonych lecz uszczęśliwionych pielgrzymów żałowali, że nie było im dane wędrować z nimi. Pytali sami pielgrzymi, którzy chcieliby jeszcze dłużej tak iść, trzymając się tej nadziei, którą daje człowiekowi Boże Miłosierdzie.

O tej nadziei mówi ks. Mikołaj Szczygieł, główny przewodnik pierwszej Pieszej Pielgrzymki Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Łagiewnik. Z nadzieją na kolejne pielgrzymowanie opuszczał Łagiewniki także przewodnik jednej z grup pielgrzymów - ks. Stanisław Joneczko.

- To była dobra droga i na pewno warto wybrać się tu znowu - nie miał wątpliwości ks. prał Stefan Sputek, który z kilkunastoosobową grupą pielgrzymował aż z Cieszyna i mimo pokonanych prawie 140 kilometrów imponował w Łagiewnikach rześkim krokiem. - Warto było, bo przynieśliśmy tu intencje ludzi, którzy zaufali Bożemu Miłosierdziu i sami Go doświadczamy - dodaje.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.