Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Ks. Piotr Pawlukiewicz w Ustroniu

Ustrońska "Podróż życia" - dla rodziców, małżeństw, narzeczonych i dorastającej młodzieży - będzie gościć w sobotę 20 października wyjątkowego gościa.

Parafię św. Klemensa w Ustroniu na pewno warto odwiedzić w sobotę 20 października o 15.00. Gościem kolejnego spotkania z cyklu "Podróż życia" będzie ks. Piotr Pawlukiewicz - znakomity kaznodzieja i rekolekcjonista, duszpasterz trafiający do umysłów i serc, zwłaszcza w tematach dotyczących narzeczeństwa, małżeństwa i rodziny. W Ustroniu przedstawi konferencję "Nazwać rzeczy po imieniu".

"Podróż życia" to comiesięczne, sobotnie spotkania w ustrońskiej parafii św. Klemensa. Pomysłodawcą cyklu jest ks. Mirosław Szewieczek, duszpasterz rodzin parafii dekanatu wiślańskiego. Do udziału szczególnie są zaproszeni rodzice, małżonkowie i dorastająca młodzież. Gośćmi-prelegentami comiesięcznych spotkań zainicjowanych w 2016 r. są m.in. specjaliści z dziedziny psychologii rodziny, pedagogiki, relacji interpersonalnych, intymności w małżeństwie i wielu innych dziedzin dotyczących codzienności rodzin.

Przed spotkaniem warto zajrzeć do parafialnej kawiarenki Pod Zielonym Rowerem, specjalnie otwieranej w soboty wcześniej, gdzie młodzież (po specjalistycznych kursach baristów) serwuje pyszną kawę, herbatę, domowe wypieki lub kanapki.

Relację ze spotkania i galerię zdjęć znajdziecie TUTAJ.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy