Nowy numer 13/2020 Archiwum

Jadwiga i Jan Brońka z Głębowic

Po raz czwarty są uczestnikami 16. Andrychowskiej Pielgrzymki Rowerowej.

Są zgodni: - Jak się pojedzie na Jasną Górę na rowerze raz, to kolejny jest już naturalną potrzebą! To jest bardzo zaraźliwe - śmieją się Jadwiga i Jan. - Przychodzi ten czas i już tylko myślisz o drodze na Jasną Górę na rowerze. Bardzo wciąga atmosfera, wspaniali ludzie, niezależnie od wieku, którzy jadą obok. Każdy ma jakąś swoją intencję, każdy chce ją zawieźć na Jasną Górę.

Jak mówią pątnicy z Głębowic: - Jedziemy i modlimy się w naszych intencjach dziękczynno-pokutnych. Chcemy podziękować Bogu i Matce Bożej za wszystko, co się wydarzyło w ciągu minionego roku, i prosić o to, co nam potrzebne i co jest zgodne z Bożą wolą. Prosimy także o zdrowie... Jedzie z nami ksiądz, jest zespół muzyczny - jest siła i jest radość. Tych nie brakuje zwłaszcza wieczorami, a kto opadł z sił, po prostu idzie odpoczywać - dodają.

A o pielgrzymce rowerowej przeczytacie także TUTAJ.

« 1 »

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama