Nowy numer 08/2020 Archiwum

Polecamy

 • Leo
  20.01.2018 13:22
  PTaraski - Jezus powiedział, że po owocach poznaje się pochodzenie dzieła. Czego jeszcze chcesz?
  doceń 12
 • Piotrek
  20.01.2018 23:18
  Dobra robota! Podoba mi się bardzo styl napisania artykułu, czyta się go ciekawie i chętnie. Cieszę się, że na stronie Gościa pojawił się kolejny pozytywny przykład jak Bóg działa. Oby tak dalej! Chętnie bym również poczytał co się będzie działo z panem Krzysztofem za kilka lat i jak się rozwinie jego wiara i życie.
  doceń 4
 • m
  21.01.2018 18:42
  Chwała Panu!On może wszystko! Najcudowniejszy i najczulszy Ojciec swoich dzieci.Wystarczy jedno westchnienie,jeden szept "Pomóż nie umiem sama"Piękne świadectwo przemiany i dalszego życia w Panu :) Niech Was prowadzi,Kochani, i nieustannie oświeca Waszą wspólną drogę.A Maryja niech zawsze bedzie przy Was.
  doceń 7
 • CaminoCanis
  21.01.2018 22:55
  Po tych wszystkich rewelacjach na temat kursu Alfa których naczytałem się głównie w GN mam takie pytanie: jak ocenić kondycję księży katolickich którzy powołani zostali aby prowadzić "zbłąkane owce wprost do nieba" skoro muszą robić to za nich w restauracjach przedstawiciele innych wyznań ???

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama