Nowy Numer 16/2024 Archiwum

O. John Bashobora w Żywcu

Wciąż można się zgłaszać na sobotnie spotkanie rekolekcyjne, które poprowadzi ugandyjski kapłan-charyzmatyk - o. John Bashobora. Także w dniu spotkania 25 kwietnia, już od 7.30 będzie można się zapisać.

"Miłosierdzie w sercu Boga" to temat rekolekcji, jakie w sobotę 25 kwietnia, na ternie przy amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu poprowadzi o. John Bashobora z Ugandy.

Zapisało się na nie około 4 tys. osób. Można się także zapisać w samym dniu rekolekcji – recepcja będzie czynna od 7.30.

Spotkanie rozpocznie się o 9.30, a zakończy około 20.00. W programie: konferencje, Koronka do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i modlitwa uwielbienia.

Organizatorzy ze wspólnoty "Magnalia Dei", działającej przy franciszkańskim Domu Formacyjno-Edukacyjnym w Rychwałdzie, która jest głównym organizatorem spotkania, proszą uczestników, by zabrali ze sobą Pismo Święte i różaniec, a także, żeby przed przyjazdem przystąpili do sakramentu pokuty i pojednania – na miejscu, ze względu na liczbę uczestników może być to utrudnione.

Informacje o rekolekcjach i zapisy na: www.magnaliadei.pl

Charyzmatyczny kapłan z Ugandy, który jest koordynatorem Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w diecezji Mbarara w zachodniej Ugandzie, gościł na Żywiecczyźnie trzy razy. W sierpniu 2013 roku na terenie przygotowanym obok sanktuarium Matki Bożej w Rychwałdzie w rekolekcjach "Panie, uzdrów nas", wzięło udział około 7 tys. osób. O tym spotkaniu pisaliśmy w tekście: Jestem tylko narzędziem.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy