Nowy numer 41/2019 Archiwum

O. John Bashobora w Żywcu

Wciąż można się zgłaszać na sobotnie spotkanie rekolekcyjne, które poprowadzi ugandyjski kapłan-charyzmatyk - o. John Bashobora. Także w dniu spotkania 25 kwietnia, już od 7.30 będzie można się zapisać.

"Miłosierdzie w sercu Boga" to temat rekolekcji, jakie w sobotę 25 kwietnia, na ternie przy amfiteatrze pod Grojcem w Żywcu poprowadzi o. John Bashobora z Ugandy.

Zapisało się na nie około 4 tys. osób. Można się także zapisać w samym dniu rekolekcji – recepcja będzie czynna od 7.30.

Spotkanie rozpocznie się o 9.30, a zakończy około 20.00. W programie: konferencje, Koronka do Bożego Miłosierdzia, Eucharystia, adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i modlitwa uwielbienia.

Organizatorzy ze wspólnoty "Magnalia Dei", działającej przy franciszkańskim Domu Formacyjno-Edukacyjnym w Rychwałdzie, która jest głównym organizatorem spotkania, proszą uczestników, by zabrali ze sobą Pismo Święte i różaniec, a także, żeby przed przyjazdem przystąpili do sakramentu pokuty i pojednania – na miejscu, ze względu na liczbę uczestników może być to utrudnione.

Informacje o rekolekcjach i zapisy na: www.magnaliadei.pl

Charyzmatyczny kapłan z Ugandy, który jest koordynatorem Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w diecezji Mbarara w zachodniej Ugandzie, gościł na Żywiecczyźnie trzy razy. W sierpniu 2013 roku na terenie przygotowanym obok sanktuarium Matki Bożej w Rychwałdzie w rekolekcjach "Panie, uzdrów nas", wzięło udział około 7 tys. osób. O tym spotkaniu pisaliśmy w tekście: Jestem tylko narzędziem.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL