Taka noc już się nie powtórzy

W wielu świątyniach, przy relikwiach jeszcze błogosławionego Jana Pawła II, wierni będą dziś czuwali w oczekiwaniu na kanonizację.

Czuwanie młodych, którzy pod przewodnictwem ks. dr. Andrzeja Wołpiuka zgromadzą się przy ogniu lampki Iskry Miłosierdzia i będą jednoczyć się wokół bł. Jana Pawła II w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, rozpocznie się dziś o 19.30 w kościele Opatrzności Bożej w Białej.

Tam również, od 20.30 na modlitewne czuwanie do 22.00 zaprasza wspólnota ewangelizacyjna Miłość i Łaska Chrystusa

Na modlitewne czuwanie zaprasza też wspólnota oazowa. Pod hasłem "Kard. Wojtyła - Ruch Światło-Życie - Jan Paweł II" oazowe czuwanie rozpocznie się o 19.00 w kościele św. pawła Apostoła w Bielsku-Białej. Zakończenie czuwania o 21.37.

Na całą noc czuwania i adoracji Najświętszego Sakramentu zaprasza parafia św. Marcina w Radziechowach. Od 19.00 w kościele św. Marcina rozpocznie się wspólna modlitwa, którą poprowadzą grupy parafialne. Przewidziana jest też transmisja Apelu jasnogórskiego z Częstochowy i czytanie fragmentów "Dzienniczka" św. Faustyny.

Czuwanie zakończą odprawione o 6.30 w niedzielę Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP.  - Jeśli nie jedziesz do Rzymu, Łagiewnik, czy Wadowic, to koniecznie dołącz do nas. Taka NOC już się nie powtórzy - zapraszają radziechowianie.

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.