Już za kilka godzin: pasterska zmiana warty

Zapraszamy do katedry św. Mikołaja na 15.00 - na historyczną Eucharystię, z którą zakończy się posługa bp. Tadeusza Rakoczego, a rozpocznie swoje pasterzowanie bp Roman Pindel.

W dniu zakończenia 22-letniej pasterskiej misji pierwszego biskupa bielsko-żywieckiego zapraszamy także do obejrzenia okolicznościowej wystawy fotograficznej poświęconej posłudze bp. Rakoczego, którą przygotowała redakcja "Gościa Niedzielnego". Wystawa znajduje się przed wejściem do katedry.

Spośród wielu zdjęć, którymi dokumentowaliśmy ważne diecezjalne wydarzenia z udziałem biskupa Tadeusza Rakoczego, wybraliśmy te, które najlepiej charakteryzują jego pasterskie zaangażowanie i zarazem ilustrują dokonania tych pierwszych 22 lat istnienia naszego Kościoła lokalnego. Wspominamy i spotkanie z bł. Janem Pawłem II na Kaplicówce, konsekracje kościołów, międzynarodowe uroczystości ku czci św. Melchiora Grodzieckiego w Cieszynie, kanonizację św. Józefa Bilczewskiego i wiele, wiele innych...

Uwaga! Będzie prezent!

Dla tysiąca uczestników dzisiejszej uroczystości przygotowaliśmy także niespodziankę od "Gościa Niedzielnego"! Będzie można ją otrzymać przed wejściem do świątyni tuż po zakończeniu uroczystości - i zachować jako pamiątkę tego szczególnego dnia.

Serdecznie zapraszamy!

« 1 »
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Pobieranie... Pobieranie...