Nowy numer 15/2024 Archiwum

„Nadzieja dla rodzin” - twórz!

„Nadzieja dla rodzin” - to temat konkursu plastycznego ogłoszonego przez bielską Fundację Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień „Nadzieja”.

Lubisz rysować, malować, fotografować - po prostu tworzyć i rozwijać się artystycznie? To wakacyjna propozycja dla Ciebie.

Po raz drugi Fundacja, która prowadzi m.in. Katolicki Ośrodek Wychowania i Terapii Młodzieży „Nadzieja” w Bielsku-Białej, 7 września br. organizuje „Piknik rodzinny z Nadzieją”. Odbędzie się on na scenie plenerowej przy Bielskim Centrum Kultury.

Jednak już dziś razem z fundacją zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym „Nadzieja dla rodzin”. Należy samodzielnie wykonać jedną pracę plastyczną, literacką lub fotograficzną  - dowolną techniką, w dowolnym formacie, przy czym ocenie nie będą podlegały prace trójwymiarowe.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie pracy oraz prawidłowo wypełnionego kuponu na adres Fundacji Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień „Nadzieja” (ul. Barkowska 167c, 43-300 Bielsko-Biała) do 25 sierpnia br. z dopiskiem: „Rodzina mój świat”. Regulamin i kupon konkursowy jest dostępny poniżej.

Piknik jest organizowany w ramach projektu „Nadzieja zawieść nie może” dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Wszelkie pytania związane z przedsięwzięciem można kierować na adres: fundacja@nadzieja.bielsko.pl lub telefonicznie (33) 816 07 67 i 665 020 609 (Katarzyna Sitek).

« 1 2 »

Zapisane na później

Pobieranie listy