Dominikanin z warszawskiego klasztoru na Służewie, który niegdyś posługiwał przez osiem lat w naszej diecezji – sześć w Ustroniu-Hermanicach i dwa w Korbielowie – był gościem październikowej „Katechezy w bazylice” w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Hałncowie. Wprowadzając do spotkania, ks. kustosz Piotr Konieczny zachęcił do refleksji, dlaczego warto odmawiać Różaniec. Odpowiedzią na tę zachętę stała się katecheza dominikanina.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








