Uwielbieniowy zespół Alfaton powstał w parafii NSPJ w Kętach w 2018 r. Jedną z jego inicjatorek była Iwona Łuniewska, zaangażowana w organizację pierwszych warsztatów gospel w Kętach „Uwielbienie w Sercu”. – Gospel to modlitwa: radosna, żywiołowa, a zarazem głęboka, poruszająca czułe struny serca – mówi Iwona. – Pomyśleliśmy, że czas oktawy Zmartwychwstania Pańskiego to najlepszy moment na to spotkanie.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








