Kościół św. Maksymiliana w Aleksandrowicach był szóstym miastem – po Andrychowie, Oświęcimiu, Kętach, Cieszynie i Czechowicach-Dziedzicach – gdzie 22 marca duszpasterze zaprosili uczniów szkół średnich na Duchową rEewolucję. Przybyło blisko 2,5 tys. osób. – Chcieliśmy w zwykły dzień spotkać się na duchowym wydarzeniu – mówił ks. Kamil Kuchejda, diecezjalny duszpasterz młodzieży, rozpoczynając spotkanie.
To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.
Czytasz fragment artykułu
Subskrybuj i czytaj całość
już od 14,90 zł








