Nowy numer 49/2023 Archiwum

Kobieca sobota na osiedlu Karpackim

Po raz trzeci w tym roku diecezjalne duszpasterstwo rodzin oraz współpracujące z nim wspólnoty, zrzeszające zaangażowane w życie Kościoła kobiety, zapraszają wszystkie panie na dzień skupienia. Na pewno warto spędzić ten czas w dobrym, kobiecym towarzystwie i zatrzymać się nad kolejnym ważnym dla pań temacie.

W lutym panie z całej diecezji przyciągnął do parafii św. Jana Chrzciciela w bielskich Komorowicach temat  "Kobieta i jej ciało". W maju spotkały się na os. Karpackim, w parafii Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka i zatrzymały nad tematem: "Kobieta i emocje".  W sobotę 30 września spotkają się w tym samym miejscu na trzecim dniu skupienia, pod hasłem: "Kobieta i jej myśli".

W programie: 8.45 - rozpoczęcie; 9.00 - pierwsze warsztaty, 10.30 - półgodzinna przerwa i kolejne zajęcia. O 12.15 panie spotkają się na adoracji Najświętszego Sakramentu, a o 12.15 na Mszy św.

- Poprzednie spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem. Były czasem umocnienia więzi z Bogiem, ale też okazją zgłębienia poruszanych tematów. Oprócz Eucharystii, adoracji, okazji do spowiedzi, prelekcji, warsztatów, będzie czas na rozmowy w świetnym towarzystwie - zaprasza Agnieszka Wróbel-Moś z duszpasterstwa rodzin.

Warsztaty poprowadzą Monika Dudoń i Marta Tomala - doradczynie rodzinne i trenerki rozwoju osobistego. Współorganizatorami dnia są: wspólnota "Miłość i Łaska Chrystusa" oraz fundacje: "Przymierze" i "Kobieca Przystań". Opiekunem duchowym spotkań jest o. Paweł Kijko OFMConv.

W imieniu organizatorek - serdecznie zapraszamy wszystkie panie!

Kobieca sobota na osiedlu Karpackim  

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy