Nowy numer 49/2023 Archiwum

TGD w Żywcu na początek Tygodnia z Ewangelią

Wspólna modlitwa uwielbienia i koncert TGD rozpoczną w niedzielę 24 września 22. Tydzień z Ewangelią w diecezji bielsko-żywieckiej. Tym razem organizują go wspólnoty ewangelizacyjne z parafii w czterech rejonach: bielskim, cieszyńskim, oświęcimskim i żywieckim. Koordynatorem spotkań jest ks. Przemysław Guzior.

Uroczysta inauguracja TzE odbędzie się w żywieckim amfiteatrze pod Grojcem.

- Od 15. 00 będzie okazja do wspólnej modlitwy uwielbienia zarówno muzyką i śpiewem, jak i słowem. Temat rozważań i głoszeń będzie oscylował wokół myśli głównej Tygodnia "Słowo Daję" - mówi Magdalena Wolny z żywieckiej ekipy organizatorów TzE. - Będzie też możliwość przystąpienia do spowiedzi i skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Zapraszamy, by razem, we wspólnocie Kościoła, podziękować Bogu za wszystko co mamy; by oddać Mu chwałę.

Jak dodaje M. Wolny, wydarzenie sponsoruje grono dobrodziejów z wielu firm i instytucji, a także uczestnicy wakacyjnej Ewangelizacji w Beskidach. 

- Zbiórka trwa jednak nadal, bo suma, którą musimy zebrać, aby pokryć koszty, jest duża. Zachęcamy do wsparcia tego dzieła dobrowolnymi wpłatami - będziemy kwestować w amfiteatrze - dodaje.

A szczegóły tegorocznego TzE w poszczególnych rejonach znajdziecie na plakacie poniżej.

TGD w Żywcu na początek Tygodnia z Ewangelią  
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy