Dziennikarze "Gościa Niedzielnego" - kontakt

Zespół „Gościa Niedzielnego” tworzy ponad 130 osób pracujących w całej Polsce. Dziennikarze z głównej siedziby redakcji mieszczącej się w Katowicach piszą artykuły o wierze, życiu Kościoła, opracowują analizy społeczno-gospodarcze, omawiają kwestie naukowe i kulturalne, przygotowują reportaże z różnych ciekawych miejsc w Polsce i na świecie.

Wiara.pl

Dziennikarze "Gościa Niedzielnego" - kontakt   Andrzej Macura

(ur. 1963) - redaktor naczelny portalu Wiara.pl. Z wykształcenia teolog (absolwent Wydziału Teologii KUL). Wieloletni katecheta. Miłośnik gór, taternik (emerytowany). Lubi śpiewać i słuchać jak grają. Z portalem Wiara.pl związany od 2002 roku, kiedy zaczął prowadzić dział zapytaj.wiara.pl, w latach 2005-2008 zastępca redaktora naczelnego.
Obszar specjalizacji:
Biblia, teologia, góry, śpiew
Kontakt: andrzej.macura@wiara.pl

Dziennikarze "Gościa Niedzielnego" - kontakt   Piotr Drzyzga

(ur. 1980 r.) – redaktor portalu Wiara.pl, magister studiów kulturoznawczych (specjalizacja literaturoznawstwo), ukończonych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W redakcji pracuje od 2008 roku. Zajmuje się m. in. serwisami Kultura i Nauka. Wcześniej pracował w Śląskich Wydawnictwach Naukowych Wyższej Szkoły Zarządzania i Nauk Społecznych im. ks. Emila Szramka w Tychach. Publikował m.in.: w miesięczniku Śląsk, tygodnikach Schlesische Wochenblatt, czy Jaskółka Śląska.
Obszar specjalizacji:
kino, literatura, muzyka, historia Śląska, święci, religie
Kontakt: piotr.drzyzga@wiara.pl

 
« 5 6 7 8 9 »