Panie, panowie, rodziny - ruszajcie w góry z franciszkanami

Jest wiosna, więc to już oczywistość: ojcowie franciszkanie z Rychwałdu razem ze swoimi świeckimi współpracownikami z Fundacji Rodzina w Służbie Człowieka zapraszają na trzy wyprawy w Beskidy: dla kobiet, mężczyzn i całych rodzin. Najbliższy rajd - dla pań - w sobotę 20 maja.

Jako pierwsze z franciszkańską Fundacją Rodzina w Służbie Człowieka z Rychwałdu wyruszą na szlak panie - są zaproszone 20 maja na Halę Radziejowską - 1020 m n.p.m. A Rajdowi Kobiet będzie towarzyszyć hasło: "Miłość to cena wielkości".

Start o 8.30 przy kościele w Ostrem - parking dostępny przy kościele Matki Bożej Różańcowej. Stąd panie pójdą doliną Twardorzeczki na Halę Radziejowską i Magurkę Radziejowską, by przez Murońkę wrócić na parking.

W programie medytacja w drodze, konferencja, Msza Święta, niespodzianka i ognisko.

Udział w rajdzie nie wymaga zapisów, a kiełbaski na ognisko należy zabrać we własnym zakresie.

Z kolei panowie wyruszą w Beskidy 3 czerwca. Rajd Mężczyzn odbędzie się pod hasłem: "Bohaterem jest ten, który miłuje" - start o 8.00 przy kościele w Lasie, meta - przy kaplicy Jezusa Miłosiernego na Klimosce;

Na finał - Rajd Rodzin pod hasłem "Miłość na całe żyje jest możliwa", na który fundacja zaprasza 24 czerwca - meta o 11.00 na Magurze Cięcińskiej.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na plakatach poniżej.

Panie, panowie, rodziny - ruszajcie w góry z franciszkanami   Panie, panowie, rodziny - ruszajcie w góry z franciszkanami   Panie, panowie, rodziny - ruszajcie w góry z franciszkanami  
« 1 »