Razem pod krzyż na Hrobaczej Łące

Po raz kolejny duszpasterstwo młodzieży dekanatu międzybrodzkiego ze swoim duszpasterzem ks. Wojciechem Grzegorzkiem zaprasza wszystkich na wieczorne nabożeństwo Drogi Krzyżowej podczas wędrówki w górach.

Dekanalne Duszpasterstwo Młodzieży wraz z grupą Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" z Czernichowa i parafią św. Marii Magdaleny w Międzybrodziu Bialskim, zaprasza wszystkich w piątek 24 marca o 19 na drogę krzyżową na Hrobaczą Łąkę.

- Chcemy ten czas przeżyć ze słowami św. Jana Pawła II: "Jeszcze będzie pięknie mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" - informuje ks/ Wojciech Grzegorzek, międzybrodzki duszpasterz młodych. - W czasie drogi krzyżowej pragniemy ten cały trud ofiarować w intencjach naszego dekanatu, diecezji, ojczyzny i świata, równocześnie pamiętając o zeszłorocznej intencji o pokój na świecie, szczególnie na Ukrainie.

Początek nabożeństwa - przy grocie skalnej ku czci Matki Bożej z Lourdes i św .Jana Pawła II w Międzybrodziu Bialskim. W imieniu organizatorów - bardzo serdecznie zapraszmay do wspólnej modlitwy i wędrówki.

Razem pod krzyż na Hrobaczej Łące  
« 1 »