Nowy numer 20/2024 Archiwum

Trzy przedpołudnia dla mam w Cieszynie

"Cała szczęśliwa" - taki temat będzie towarzyszył wszystkim mamom, które skorzystają z zaproszenia grupy Matek w Modlitwie "Miriam" z Cieszyna na tegoroczne rekolekcje wielkopostne.

Rekolekcje "Cała szczęśliwa", które poprowadzi o. Ireneusz Toczydłowski, franciszkanin, duszpasterz Szkoły Nowej Ewangelizacji "Zacheusz", gwardian cieszyńskich zakonników, odbędą się 6, 7 i 8 marca o 10.00 w kaplicy sióstr boromeuszek przy ul. Górny Rynek 6.

We wtorek 7 marca od 9.00 mamy będą mogły skorzystać z sakramentu spowiedzi, a dzieci w tym czasie będą miały zapewnioną opiekę.

Po Mszy św. na zakończenie rekolekcji mamy są zaproszone na spotkanie przy kawie i herbacie, na którym rekolekcjonista odpowie na wszystkie ich pytania.

Organizatorki zapraszają panie w każdym wieku. Mamy najmłodszych dzieci mogą przyjść z pociechami - przygotowano specjalny kącik do zabawy na dywanie oraz miejsce do karmienia i przewijania maluchów. Wszystkim dzieciom o. Ireneusz codziennie będzie udzielał indywidualnego błogosławieństwa.

Mamy, które przyjadą samochodami, mogą je zaparkować na wewnętrznym dziedzińcu klasztoru.

Trzy przedpołudnia dla mam w Cieszynie  
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy