Nowy numer 47/2023 Archiwum

12. Biesiada w Pisarzowicach dla podopiecznych Fundacji "Krzyż Dziecka"

Są już bardzo dobrze znani bardzo wielu potrzebującym. Przez cały rok pomagają słabszym: niepełnosprawnym, chorym, ubogim, a od lutego także Ukraińcom w ich ojczyźnie i w Polsce. Raz w roku zapraszają na rodzinną biesiadę. To już w najbliższy weekend - 30 i 31 lipca na boisku LKS-u Pionier.

Fundacja Krzyż Dziecka z Pisarzowic, założona w 2009 r. po śmierci malutkiej Ani, córeczki Lidii i Macieja Derbinów - przez nich i ich przyjaciół - po pandemicznej przerwie znów zaprasza na 12. Biesiadę Charytatywną 30 i 31 lipca br. na stadionie LKS-u Pionier w Pisarzowicach. Współorganizatorami zabawy są urząd gminy w Wilamowicach oraz tutejszy Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

W programie pierwszego dnia od 18 godzinne koncerty znanych i lubianych zespołów lokalnych: "Starych Dziadów”, "Retrospekcji", "Replay’a" oraz festyn z grupą Unikat Cover Band o 21.

Nazajutrz zabawa rozpocznie się o 15. Wystąpią Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Pisarzowice, następnie Marcin Joneczko, a na 17 zaplanowano VII Integracyjny Bieg Pamięci Ani. Pół godziny po starcie biegu: pokaz Aerial Hoop Igora Gajewskiego – mistrza akrobatyki powietrznej. O 18 – koncert Pauliny Wirskiej z zespołem Eclipse Band, o 19 licytacja tortu i na finał – koncert zespołu Wawaq and Company.

A ponadto: ciuchcia beskidzka, przelot samolotu i skoki ze spadochronem, mini wesołe miasteczko, gokarty, pokaz go jump, zawody strzeleckie, kącik dla najmłodszych, loteria fantowa, kiermasz ciast i obfity bufet.

Dochód z imprezy będzie przekazany jak zawsze na pomoc dla podopiecznych fundacji.

Szczegółowy program - na plakacie:

12. Biesiada w Pisarzowicach dla podopiecznych Fundacji "Krzyż Dziecka"  
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy