Kobiety idą w góry z franciszkanami - czuj się zaproszona!

W sobotę 14 maja z franciszkańską Fundacją Rodzina w Służbie Człowieka z Rychwałdu na beskidzki Oszus wędrowali mężczyźni, a w sobotę 28 maja wszystkie panie zaproszone są na Magurę Cięcińską. Wspaniała atmosfera i doborowe towarzystwo gwarantowane!

To będzie dwunaste już beskidzkie wędrowanie pań z męskim i duszpasterskim wsparciem przewodników i franciszkanów z Fundacji Rodzina w Służbie Człowieka w Rychwałdzie.

Tym razem w sobotę 28 maja panie pójdą na Magurę Cięcińską - 891 m n.p.m. Hasło wyprawy: "Donna czy Madonna? Utrudzona, ale doceniona".

Start o 8.30 z Cięciny Górnej - parking przy dawnych zakładach Żywiec-Zdrój (GPS: 49.5939961, 19.161839; dojazd na miejsce startu we własnym zakresie).

W programie: medytacja w drodze, Msza Święta, konferencja i… niespodzianka.

Udział nie wymaga zapisów. Więcej informacji pod numerem tel. 511 380 403, e-mail: fundacja@fundacjarsc.pl.

Bardzo serdecznie zapraszamy panie z każdego miejsca w diecezji i oczywiście spoza!

Rajd kobiet to druga z tegorocznych wędrówek z fundacją RSC. 14 maja trzydziestu dwóch mężczyzn wraz z o. Bogdanem Kocańdą OFM Conv wędrowało z Soblówki na szczyt Oszusa pod hasłem: "Jak być odważnym Ondraszkiem w XXI wieku?”. Każdy z panów niósł kamień, na którym mógł napisać swoje słabości, grzechy i zniewolenia, by po dotarciu na szczyt złożyć je pod ołtarzem i w symboliczny sposób oddać Panu Bogu to, co trudne i bolesne. U celu mężczyźni uczestniczyli we Mszy Świętej. Każdy otrzymał upominek i biały kamyk z zapisanym na nim siglem słowa Bożego.

Trzeci z tegorocznych rajdów - dla całych rodzin - zaplanowano na sobotę 11 czerwca na Potrójnej w Beskidzie Małym. Już dziś zachęcamy do zaplanowania sobie familijnego świętowania w górach.

Kobiety idą w góry z franciszkanami - czuj się zaproszona!  
« 1 »