Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Męska wyprawa dobrych zbójników na Oszus z franciszkanami

Wiosenne rajdy w góry, na które zaprasza Fundacja Rodzina w Służbie Człowieka, działająca przy franciszkańskim sanktuarium Matki Bożej Pani Ziemi Żywieckiej w Rychwałdzie, to już tradycja. Już w najbliższą sobotę 14 maja - pierwsza z wypraw. Dla wszystkich mężczyzn.

Tym razem fundacja z Rychwałdu i ojcowie franciszkanie zapraszają wszystkich panów na szczyt Oszusa - 1155 m n.p.m. - w Beskidzie Żywieckim.

Mężczyznom będzie towarzyszyć hasło "Jak być odważnym Ondraszkiem w XXI wieku?". O beskidniku, czyli zbójniku Ondraszku, mówi się, że był "obrońcą chłopów i wrogiem wielmoży".

W rajdzie może wziąć udział każdy mężczyzna. Udział nie wymaga zapisów.

Panowie spotkają się w sobotę 14 maja o 8.00 w Soblówce przy kościele (parking tutaj, przy kościele lub przy szkole): GPS: 49.437253, 19.142503 (dojazd na miejsce startu we własnym zakresie)

W programie: medytacja w drodze, Msza Święta, konferencja, niespodzianka i ognisko (organizatorzy proszą o zabranie kiełbasek).

Wszelkie informacje pod numerem: 511 380 403 lub mejlowo: e-mail:  fundacja@fundacjarsc.pl

A 28 maja na szlak wyruszą panie. Fundacja i ojcowie franciszkanie z Rychwałdu zapraszają je na Magurę Cięcińską. A im będzie towarzyszyć hasło: ",Donna czy Madonna? Utrudzona, ale doceniona”.

Z kolei wyprawa rodzin zaplanowana jest na 11 czerwca - na Potrójną.

Więcej szczegółów podamy wkrótce.

W imieniu organizatorów wszystkich serdecznie zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu i udziału w wyprawach.

Męska wyprawa dobrych zbójników na Oszus z franciszkanami  

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy