Nowy numer 39/2022 Archiwum

O. Ksawery Knotz i "Wielkie Rzeczy" w Wilkowicach

Dobrze znany wielu zakonnik, autor książek: "Seks jest boski, czyli erotyka katolika", "Seks, jakiego nie znacie", "Akt małżeński", "Zaślubiny w Bogu mężczyzny i kobiety", będzie gościem kolejnych "Wielkich Rzeczy" - cyklu inspirujących spotkań w wilkowickiej parafii św. Michała Archanioła.

Słowa z Pierwszego Listu do Koryntian: "... ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak WIELKIE RZECZY przygotował Bóg tym, którzy Go miłują", są myślą przewodnią spotkań ewangelizacyjnych, które od kilku lat organizują osoby zaangażowane w życie parafii św. Michała Archanioła w Wilkowicach.

Tym razem 18,19 i 20 marca o 19.00 cykl konferencji pt. "Bóg, intymność, małżeństwo" wygłosi o. Ksawery Knotz - znany wielu specjalista od spraw małżeńskich.

Jak mówią organizatorzy spotkań "Wielkie Rzeczy": "Często temat seksualności jest tematem przemilczanym w Kościele lub poruszanym tylko w kontekście grzechu. O. Ksawery wskazuje jaki pomysł na seksualność ma Bóg. Będzie dużo o miłości, czułości, przytulaniu się, o zmysłach i ciele". I dodają: "Setki rozmów, rekolekcji dają mu możliwość dostrzeżenia, co jest powodem nieporozumień, a co buduje. Wskazuje, jak Boża miłość objawia się poprzez miłość ludzką".

Spotkania odbędą się w kościele św. Michała Archanioła - każde będzie trwać ok. 1,5-2 godz. Tworzą one całość i dlatego organizatorzy zapraszają do uczestnictwa we wszystkich.

Informacje znajdziecie także TUTAJ.

O. Ksawery Knotz i "Wielkie Rzeczy" w Wilkowicach  

 

 

 


 

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy