Nowy numer 48/2023 Archiwum

Koncert Play&Pray i #rozruch dla Kajtka w parku Słowackiego

Po czasie zdalnego duszpasterstwa, parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich w sobotę 16 października pod namiot obok Bielskiego Centrum Kultury na... #rozruch i odkrycie na nowo prawdy, że Bóg jest i jest miłością.

Pół żartem, pół serio ks. Mateusz Dudkiewicz, wikary w bielskim "Sercu" i inicjator wydarzenia, tłumaczy, o co chodzi z #rozruchem: - Rozruch to "okres pomiędzy załączeniem zasilania od nieruchomego silnika elektrycznego do osiągnięcia wartości nominalnej stanu pracy, np. prędkości obrotowej. Stan rozruchu charakteryzuje się podwyższonymi wartościami prądu zasilania - w zależności od typu silnika nawet do kilkudziesięciu razy w stosunku do pracy znamionowej". Po zdalnym duszpasterstwie potrzeba podwyższonych wartości zasilających, aby rozruszać wiarę w to, że Bóg jest i jest miłością.

W związku z tym duszpasterze z "Serca" zapraszają w sobotę 16 października pod namiot w parku Słowackiego.

W programie:

  • 16.30 - zumba z Ireną i Czesławem - bijemy rekord frekwencji #GRAMYDLAKAJTKA - https://www.siepomaga.pl/en/kajetan. Dwuletni Kajtek Maciejowski z Jaworza cierpi na zaburzenie genetyczne - chorobę Canavana. Szansą dla niego jest terapia genowa w USA. Jej koszt to ponad 5 milionów zł. Fundacja Siła Nadziei przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz Kajtka
  • 17.15 - #WDRODZEDOLIZBONY
  • 17.30 - "Przeżyjmy to jeszcze raz" - 16 października 1978 r.
  • 18.00 - gwiazda wieczoru: zespół PLAY&PRAY
  • 19.30 - agapa

Od 16.00 - turniej w piłkarzyki - nagroda główna: FIAT 126 na weekend!

- Zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież, dorosłych, rodziny z dziećmi! - zachęca ks. Mateusz Dudkiewicz.

Koncert Play&Pray i #rozruch dla Kajtka w parku Słowackiego  
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy