Nowy numer 21/2023 Archiwum

Szkoła "Skała" zaprasza rodziców w sobotnie popołudnie

Czy choleryk może zostać świętym? Odpowiedź na to i inne pytania usłyszycie 16 października o godz. 16 podczas konferencji dla rodziców, zorganizowanej przez Szkołę Podstawową "Skała" w Bielsku-Białej przy ul. Dawnej.

Założyciele Szkoły Podstawowej "Skała" i Przedszkola "Ziarenko" z Bielskiego Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny "Światło" są pewni, że nie ma dobrej edukacji najmłodszych bez współpracy z rodzicami. Zapraszają więc ich na konferencję, która odbędzie się w sobotę 16 października o godz. 16 w Bielsku-Białej, w budynku szkoły przy ul. Dawnej 12.

Tematy konferencji: "Czy choleryk może zostać świętym? Rola temperamentów w wychowywaniu dzieci" oraz "Coś więcej niż dobre nawyki".

Wykłady poprowadzą Alicja i Łukasz Wielebscy, małżeństwo od lat zaangażowane oraz promujące Akademię Familijną, gdzie pomagają innym rodzinom w budowaniu więzi i wychowywaniu dzieci.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Podczas konferencji szkoła zapewnia opiekę nad dziećmi (płatna 10 zł za dziecko).

Uczestnictwo w konferencji, a także chęć skorzystania z opieki nad dzieckiem, należy zgłosić, wysyłając wiadomość na adres e-mail: info@szkolaskala.edu.pl.

W imieniu organizatorów - zapraszamy!

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy