Nowy numer 21/2023 Archiwum

Mieszkańcy Skoczowa przygotowali spektakl o św. Janie Sarkandrze

Obostrzenia epidemiczne mocno krzyżowały im plany, ale wreszcie się udało! Ponad 30 aktorów amatorów z parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Skoczowie wystąpi w spektaklu: "Światłe oczy serca - Jana Sarkandra droga do świętości", którego nagraną wersję można zobaczyć podczas projekcji kinowej lub w internecie.

Reprezentujący wszystkie pokolenia przedstawiciele wspólnot spotykających się w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła przygotowali spektakl: "Światłe oczy serca - Jana Sarkandra droga do świętości", w reżyserii Xymeny Borowiak, członkini wspólnoty dorosłych oazowiczów.

Premiera spektaklu odbyła się pod koniec maja tego roku na scenie skoczowskiego Teatru Elektrycznego. Niestety - z powodu pandemii - bez udziału publiczności. Widowisko zostało jednak nagrane i będzie je można zobaczyć na ekranie w Teatrze Elektrycznym 9 października o 10.00 i 13.00 oraz 10 października o 11.00 i 14.00. Bezpłatne wejściówki ­-  w kasie.

Nic straconego dla tych, którym nie uda się dotrzeć do Skoczowa! Spektakl będzie można zobaczyć także w serwisie Youtube (kanał: Parafia Skoczów) - 10 października o 14.00 - TUTAJ.

Spektakl powstał we współpracy z Miejskim Centrum Kultury "Integrator" w Skoczowie, a zarejestrowało go Studio Multimedialne MACHEJ.PL

W imieniu całego zespołu teatralnego i duszpasterzy ze Skoczowa - serdecznie zapraszamy!

Mieszkańcy Skoczowa przygotowali spektakl o św. Janie Sarkandrze  
« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy