Nowy numer 38/2021 Archiwum

Powiedz TAK – na serio!

Tym razem tylko wirtualnie, ale jednak! Po raz piąty ekipa małżonków i duszpasterzy z salwatoriańskiej parafii NMP Królowej Świata zaprasza na spotkania Tygodnia Modlitw za Powołanych do Małżeństwa.

Od siedmiu lat, od niedzieli Zesłania Ducha Świętego do niedzieli Wniebowstąpienia, salwatoriańskie parafie w całej Polsce patronują wydarzeniom pod wspólnym hasłem „TAK na serio”, które pomagają na nowo odkrywać sens małżeństwa sakramentalnego.

Od pięciu lat sztab „TAK na serio” działa także w bielskiej parafii salwatorianów w Cygańskim Lesie. Ze względu na epidemię nie ma możliwości, by spotykać się jak co roku twarzą w twarz, ale dzięki internetowi Tydzień Modlitw za Powołanych do Małżeństwa odbędzie się! Zainauguruje go w sobotę 30 maja o 18.00 Msza Święta w kościele NMP Królowej Świata w intencji powołanych do małżeństwa. W tym samym miejscu w niedzielę 31 maja o 19.15 będzie sprawowana Eucharystia z błogosławieństwem narzeczonych, a następnie pierwszą konferencję online: „Małżeństwo jako dialog człowieka z Bogiem”, wygłosi s. Judyta Pudełko. Szczegóły na: www.taknaserio.com oraz na facebooku „TAK na serio – Bielsko”.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama