Nowy numer 22/2020 Archiwum

Dominikanie z Hermanic pomagają w znalezieniu pracownika i pracodawcy

Epidemia koronawirusa doprowadziła do utraty pracy przez wiele osób i bankructw firm - także na naszym terenie. Z pomocą postanowili przyjść im hermaniccy dominikanie.

Jak informuje o. Cezary Jenta OP, przełożony wspólnoty, sam odbiera coraz więcej sygnałów od osób, które utraciły źródło swojego utrzymania. Ojcowie starają się szukać osób i instytucji, które pomogłyby bezrobotnym znaleźć pracę.

Od wtorku 12 maja na stronie hermanickiej parafii NMP Królowej Polski (kliknij TUTAJ) i na jej profilu facebookowym (kliknij TUTAJ), ojcowie publikują ogłoszenia pośrednictwa pracy. Zachęcają pracodawców szukających pracowników, by zgłaszali się do nich z ofertami zatrudnienia, a wszystkich, którzy chcą podjąć pracę - także do śledzenia pojawiających się informacji.

Wszyscy zainteresowani pracą, jak i pracodawcy szukający pracowników, mogą kontaktować się z o. Cezarym Jentą - email: jentaop@dominikanie.pl.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama