Nowy numer 22/2020 Archiwum

Duchowe pielgrzymowanie w Kamesznicy, Rzykach i Czańcu - linki do transmisji, dzień 3.

2 maja to był co roku trzeci dzień pieszego wędrowania do Łagiewnik. Gdzie się spotkamy w tym roku wirtualnie?

Wczoraj duchowa pielgrzymka do Łagiewnik gościła w kolejnych parafiach naszej diecezji. Najpierw podczas Godziny Miłosierdzia w kościele św. Marii Magdaleny w Cieszynie, a następnie na Mszy św. w kościele św. Marii Magdaleny w Międzybrodziu Bialskim i na Różańcu w kaplicy księdza biskupa.

Gdzie spotkamy się wirtualnie trzeciego dnia pielgrzymki, w sobotę 2 maja?

W tym roku pielgrzymi dzień duchowego wędrowania rozpoczynają konferencje księży przewodników na antenie "Anioła Beskidów" - o 9.15 i 11.30 (powtórki o 14.45 i 20.00). Wszystkie znajdziecie TUTAJ. A następnie - w programie internetowe transmisje Eucharystii i nabożeństw:

2 maja

Zapraszamy do modlitewnej jedności i świadectw - poprzez facebookowy profil pielgrzymki - TUTAJ.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama