Nowy numer 22/2020 Archiwum

Z Milówką na wirtualnych spotkaniach Grupy Medytacji Biblijnej

Apteczka Duchowa, słuchowisko teatralne, wykłady biblijne dla dorosłych i opowieści ze Starego i Nowego Testamentu dla dzieci, odkrywanie nowych fragmentów Pisma Świętego na kolejne dni, a także wspólny seans filmowy - zapraszamy razem z Milówką na Tydzień Biblijny!

Od 26 kwietnia do 2 maja - czyli przez cały tegoroczny Tydzień Biblijny, parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Milówce zaprasza na spotkania facebookowej Grupy Medytacji Biblijnej - TUTAJ.

Już przed Niedzielą Biblijną, o 16.00, parafialny zespół Tygodnia Biblijnego udostępniał wypowiedź czy też konferencję dotyczącą lectio divina - jednej z metod modlitwy słowem Bożym. Natomiast od 26 kwietnia, na wszystkich chętnych każdego dnia czeka wiele propozycji. Oto program na cały tydzień:

  • 9.00 - czas na dzielenie się refleksją z medytacji Słowa Bożego - "Apteczka Duchowa”,
  • 12.00 - słuchowisko teatralne “BIBLIA AUDIO superprodukcja”,
  • 16.00 - wykład biblijny z Uniwersytetu Biblijnego,
  • 19.00 - opowieści biblijne Starego i Nowego Testamentu - dla dzieci (i nie tylko),
  • 20.00 - fragment Pisma Świętego na kolejny dzień medytacji,
  • 21.30 - film biblijny (fabularny).

Serdecznie zapraszamy do udziału!

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama