Nowy numer 23/2020 Archiwum

Różaniec o 20.30 z biskupem Romanem Pindlem

Duszpasterze w naszych parafiach, siostry zakonne i księża opiekunowie wspólnot i stowarzyszeń naszej diecezji codziennie o 20.30 modlą się razem w intencji ustania pandemii koronawirusa. Do wspólnej modlitwy on-line zaprasza dziś także bp Roman Pindel.

Wczoraj podaliśmy pierwsze linki do transmisji modlitwy różańcowej z kościołów i kaplic naszej diecezji. Do wspólnej modlitwy live - o 20.30 zaprasza także biskup Roman Pindel. Modlitwa różańcowa z kaplicy kurialnej będzie transmitowana dziś, 17 marca, na profilu facebookowym diecezji bielsko-żywieckiej - TUTAJ.

A poniżej - linki z zaproszeniami do transmitowanej modlitwy w innych wspólnotach bielsko-żywieckich:

Do wspólnej modlitwy on-line - TUTAJ -  zaprasza także Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody - z kaplicy świętych Cyryla i Metodego, znajdującej się w bielskim biurze SECiM. O 20.30 - Różaniec, 20.50 - Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu do 22.00. W specjalnie przygotowanym formularzu można także zostawić wspólnocie swoją intencję.

 

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama