Nowy numer 38/2021 Archiwum

Codzienny Różaniec z siostrami i księżmi - na żywo o 20.30

Duszpasterze i wspólnoty zakonne sióstr naszej diecezji, codziennie spotykają się na Różańcu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych i transmisji live zapraszają do wspólnej modlitwy.

Na prośbę arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, księża i osoby życia konsekrowanego, codziennie o 20.30 - bez udziału wiernych - spotykają się w kościołach na wspólnym odmawianiu Różańca w intencji osób chorych, tych, którzy się nimi opiekują oraz służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.

Księża i siostry zakonne naszej diecezji zachęcają jednak do jedności w modlitwie i wspólnego w niej uczestnictwa za pośrednictwem internetu. Jeśli chcecie się modlić we wspólnocie, kliknijcie o 20.30:

Do wspólnej modlitwy on-line - TUTAJ -  zaprasza także Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody - z kaplicy świętych Cyryla i Metodego, znajdującej się w bielskim biurze SECiM. O 20.30 - Różaniec, 20.50 - Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu do 22.00. W specjalnie przygotowanym formularzu można także zostawić wspólnocie swoją intencję.

Księży, siostry i wspólnoty, które także transmitują codzienną modlitwę, prosimy o informację na bielsko@gosc.pl lub w komentarzu pod tekstem - zamieścimy link w powyższej zbiorczej informacji.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama