Nowy numer 21/2020 Archiwum

Codzienny Różaniec z siostrami i księżmi - na żywo o 20.30

Duszpasterze i wspólnoty zakonne sióstr naszej diecezji, codziennie spotykają się na Różańcu. Za pośrednictwem mediów społecznościowych i transmisji live zapraszają do wspólnej modlitwy.

Na prośbę arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, księża i osoby życia konsekrowanego, codziennie o 20.30 - bez udziału wiernych - spotykają się w kościołach na wspólnym odmawianiu Różańca w intencji osób chorych, tych, którzy się nimi opiekują oraz służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.

Księża i siostry zakonne naszej diecezji zachęcają jednak do jedności w modlitwie i wspólnego w niej uczestnictwa za pośrednictwem internetu. Jeśli chcecie się modlić we wspólnocie, kliknijcie o 20.30:

Do wspólnej modlitwy on-line - TUTAJ -  zaprasza także Szkoła Ewangelizacji Cyryl i Metody - z kaplicy świętych Cyryla i Metodego, znajdującej się w bielskim biurze SECiM. O 20.30 - Różaniec, 20.50 - Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu do 22.00. W specjalnie przygotowanym formularzu można także zostawić wspólnocie swoją intencję.

Księży, siostry i wspólnoty, które także transmitują codzienną modlitwę, prosimy o informację na bielsko@gosc.pl lub w komentarzu pod tekstem - zamieścimy link w powyższej zbiorczej informacji.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama