Nowy numer 04/2020 Archiwum

Uchwyć się!

Od 1 grudnia rusza akcja modlitewnej sztafety, do której młodzież skupiona w KSM zachęca wszystkich wiernych.

Adwentowa akcja odbywa się już kolejny raz, a tegoroczną intencją wspólnej modlitwy jest pokój w krajach Ameryki Łacińskiej.

– Podczas niedawnego Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego przy okazji rozmów z misjonarzami dotarły do nas bardzo niepokojące informacje o zagrożeniach zamieszkami czy nawet wojną domową w krajach tej części świata, dlatego w Adwencie chcemy ruszyć ze wsparciem dla nich – tłumaczy ks. Tomasz Michniok, diecezjalny asystent KSM.

– Chcemy pamiętać zwłaszcza o chrześcijanach żyjących w tych krajach i modlimy się, sięgając po Koronkę do Bożego Miłosierdzia, którą można odmawiać indywidualnie i we wspólnotach. Na naszej stronie internetowej: www.ksm.duszpasterstwa.bielsko.pl można zgłosić swój udział w modlitwie w określonym dniu. Chcemy, by w ten sposób powstał łańcuch modlitewny, którego można się uchwycić, i zapraszamy do sztafety wszystkich – dodaje Marcin Dębowski z KSM.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama