Nowy Numer 38/2019 Archiwum

Dachowanie na Skrzydłach

Cegiełki to popularna forma pozyskiwania pieniędzy na szlachetne cele. Parafia na bielskim os. Polskich Skrzydeł też ma taki swój ważny cel. Ale nie ma cegiełek. Ma… dachówki! Każdy może stać się ich posiadaczem 21 września między 14.00 a 18.30.

To wyzwanie stało przed wspólnotą liczącą ok. 3,5 tys. wiernych (z czego jedna trzecia jest zaangażowana w jej życie) już ponad 20 lat temu, kiedy powstała parafia i kościół „na Skrzydłach”. Ewa Turkowska doskonale pamięta te początki, kiedy była tu oazowiczką i przychodziła na budowę… wyjmować gwoździe z desek.

Dostępne jest 7% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL