Nowy numer 04/2020 Archiwum

Rodzinny jubileusz

Już po raz dziesiąty odbyło się w Oświęcimiu wielkie świętowanie, organizowane pod hasłem „Rodzina najwyższą wartością”.

Bogaty program atrakcji przyciągnął na tereny Zakładu św. Jana Bosko prawdziwe tłumy, w których zgodnie z intencją dominowały całe rodziny. Były niespodzianki dla maluchów, które m.in. z pasją ozdabiały farbami przygotowany dla nich samochód, oraz gry planszowe dla nieco starszych. Wszyscy oklaskiwali taneczne występy grup z Polski i z Iwano-Frankiwska na Ukrainie czy koncert salezjańskiej orkiestry pod dyrekcją ks. Zenona Latawca SDB.

Chętnie częstowali się przygotowanymi smakołykami i podziwiali niesamowite maszyny, na których dotarli na piknik motocykliści. Do wspólnych tańców i zabawy zapraszał ks. Andrzej Policht SDB. – Od lat to zaproszenie kierujemy do całych rodzin i widać, że chętnie z niego korzystają. To oczywiście wielka radość i satysfakcja, choć oczywiście pracy jest sporo. Nie mamy wątpliwości, że warto – podsumowywał Tomasz Stachowiak, który już kolejny raz koordynował pracami salezjańskich organizatorów. Patronem wydarzenie objął prezydent Oświęcimia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama