Nowy numer 12/2019 Archiwum

W skarpetkach nie do pary

Zbliżający się pierwszy dzień wiosny to także symboliczna data: 21 dzień trzeciego w roku miesiąca. To okazja, by dać wyraz solidarności z ludźmi, którym trzeci, dodatkowy chromosom w 21 parze zmienił całe życie.

Coraz popularniejszym sposobem zamanifestowania tej solidarności jest założenie 21 marca dwóch różnych skarpetek. To prosta i sympatyczna forma pokazania, że też mamy coś nie do pary i jesteśmy z nimi. Dlatego dzień kolorowej skarpetki jest urządzany coraz częściej w szkołach i przedszkolach, m.in. w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach, Chybiu.

Dostępne jest 17% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL